Укр

Перший спеціалізований сервіс Apple у Чернігові
Перший спеціалізований сервіс Apple у Чернігові

Сервісний центр MFix пропонує обслуговування, ремонт і заміну розбитого скла iPhone, iPad, iMac, MacBook за найкращими цінами в Чернігові.
З 2014 року ми виконали 8465 замовлень та повернули до життя тисячі пристроїв.


Замовити ремонт >>

У зв'язку з епідемією коронавируса, в Китаї карантин було продовжено до 18-го лютого (до цього було продовження до 9-го лютого).
        Сьогодні було зупинено метро в Шеньчжені. Дороги заблоковані.
        У зв'язку з цим деякі постачальники оригінальних запчастин підняли ціни на 15-25% (очікується дефіцит оригінальних запчастин)
        Ми в свою чергу будемо підтримувати поточний рівень цін, але на жаль на деякі види робіт по деяких моделях пристроїв ціна може бути трохи підвищена. Уточнюйте у наших менеджерів ціни заздалегідь.
        Дякуємо за розуміння.

Відгуки на Google

 • Виконано ремонтів за весь час:
  8465 • Складних ремонтів плат:
  4233 • Виконано модульних ремонтів:
  2370 • Замін розбитого скла на iPhone:
  2709

Останнє з блогу Instagram


Ремонт Apple в Чернігові

Сервісний центр з ремонту техніки Apple в самому центрі міста Чернігів з задоволенням допоможе вам оживити і привести в належний вигляд ваш улюблений Apple пристрій. Розбили iPad, упустили iPhone, ваш айфон не бачить мережі wi-fi, замінити екран або тачскрін на Айпад, заміна скла iPhone? Все це, і не тільки це, ми робимо на професійному рівні з 2014 року.

Вас цікавить ціна на ремонт iPhone, iPad або MacBook? Обирайте потрібний вам розділ вище і ви відразу ж побачите таблиці цін на вид ремонту вашого гаджета, що вас цікавить.

Не малозначущим фактором є і те, що всі ремонти ми виконуємо самі, без залучення сторонніх сервісних центрів і «домашніх» майстрів, як деякі інші сервіси. Ваш пристрій в момент ремонту знаходиться тільки у нас і тільки ми несемо повну відповідальність за його збереження, зовнішній вигляд і успішне відновлення вашого гаджета.

Для ремонту ваших улюблених Apple девайсів ми використовуємо тільки високоякісні деталі і запчастини. Це дуже важливо, бо від якості залежить як подальший час служби пристрою так і комфорт під час його використання, а відповідно і збережені нерви. Нехай ці комплектуючі трохи дорожче, ніж їх китайські копії, зате ми впевнені в тому, що ви підете від нас з посмішкою на обличчі і що ваш гаджет буде вас радувати ще довгий час.

Не радимо вам експериментувати з кустарними «умільцями» або відштовхуватися від найменшої ціни, адже, як відомо, скупий платить двічі. Ремонт айфона нашими майстрами - це гарантоване щасливе майбутнє вашого девайса, і з кожним днем ​​все більша кількість задоволених і щасливих володарів техніки з надкушеним яблуком дякують нам за нашу роботу. Ми не сумніваємося в якості нашої роботи і даємо гарантію від 3 місяців до 1 року на всі види робіт (виключення: попадання вологи і відновлення незамінюваних запчастин).

Останні статті з блогу