Укр

Перший спеціалізований сервіс Apple у Чернігові
Перший спеціалізований сервіс
Apple у Чернігові
м. Чернігів, вул. Мазепи (Щорса) 29 (073) 05-666-15 / (066) 0-6666-15 / (098) 8-6666-15

Чому заміна скла краще заміни всього екрану?

Добрий день, дорогі читачі. Сьогодні мова піде про заміну скла на iPhone замість всього дорогого екрану в сборі.

Увага! Не намагайтеся ремонтувати телефон вдома! Для такого ремонту необхідні спеціальні знання, досвід, інструмент і обладнання. Спроба самостійно провести ремонт iPhone можу сильно погіршити ситуацію.

Заміна тільки розбитого скла на iPhone замість заміни дисплейного модуля — це відмінний варіант економії грошей, часу і нервів в майбутньому. Так як компанія Apple не виробляє і не продає запчастини для своїх пристроїв, буде логічним припущенням і те, що дисплейні модулі, які пропонують вам на заміну сервіси - теж не завжди оригінальні. Такі екрани відрізняються від оригінальних передачею кольору, якістю зображення в цілому, якістю відгуку сенсора, кутами огляду та іншими характеристиками і далеко не в кращу сторону. За адекватну роботу такого дисплея відповідати не може ніхто, крім китайців. А з них, як ви розумієте, попиту мало.

При заміні тільки скла оригінальна матриця з її якісним зображенням і адекватний тачскрін залишаються незачепленими, а тому ви отримуєте дійсно оригінальний дисплейний модуль, який нічим не відрізняється від того, який стояв на вашому iPhone з заводу.

Наш сервісний центр виконує заміну скла дисплея на iPhone будь-якого покоління в максимально короткі терміни і з 100% гарантією якості.

Дуже скоро у нашому блозі з'явиться докладний фотозвіт про процес заміни скла, а можливо руки дійдуть навіть зняти відео. Слідкуйте за оновленнями :)