Сервісний центр у воєнний період працює за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 11:00 по 16:00.
Для контакту доступні всі способи КРІМ Viber.

Наразі ціни на сайті здебільшого не актуальні, уточнюйте ціни у менеджера.

Перший спеціалізований сервісний центр Apple у Чернігові

Багаторічний досвід. Передове обладнання. Максимальна якість.
Для Вас ми завжди можемо більше.

Замовити ремонт →

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Після поновлення до iOs 11 відмовився працювати сенсор: рішення знайдено

Останнім часом до нас часто звертаються користувачі моделей iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7 і iPhone 7 Plus з наступною скаргою: після поновлення до iOs 11 тачскрін (сенсор) перестав працювати частково, почав працювати некоректно або і зовсім відмовився функціонувати.

Ми з'ясували, що цих людей об'єднувало тільки одне - на їх телефонах був замінений дисплей, причому встановлена ​​була так звана «копія» (ще назви: high copy, copy AA, Aftermarket copy і т.д.) або ж так званий «оригінал Китай »(Original China). Це не оригінальні дисплеї, вони не сертифіковані Apple і їх безпроблемна працездатність з iPhone не гарантована. У рідкісних випадках матриця і сенсор на таких дисплейних модулях дійсно оригінальні, але шлейф підключення, що містить драйвер сенсора, все таки замінений вмілими китайцями.

Після тривалих тестів в умовах нашого сервісного центру також було визначено, що з оригінальними OEM (англ. Original equipment manufacturer - «оригінальний виробник обладнання») дисплеями дані телефонні апарати продовжували нормально функціонувати і сенсор працював коректно.

Ми завжди радимо нашим клієнтам ставити тільки оригінальні дисплейні модулі, так як тільки в їх якості можна бути впевненим на 100%.

У нашому сервісному центрі ми проводимо повне відновлення і доведення до стану нових, колись розбитих, оригінальних дисплейних модулів з використанням оригінальних комплектуючих і заводських технологій, тобто клієнт отримує дійсно заводський оригінальний дисплей. Такою якістю запчастин може похвалитися далеко не кожен сервіс, але ми впевнені, що саме якість повинна бути понад усе.

Що стосується цін - звичайно ж оригінальний дисплей коштує на 30-50% дорожче, ніж його китайська копія, і він апріорі не може коштувати дешевше, але за ці гроші ви отримуєте якісне зображення, насичені кольори, 100% гарантію працездатності дисплея в будь-яких ситуаціях, чудовий сенсор (тачскрін), оригінальне міцне скло а також гарантію того, що дана запчастина буде працювати коректно незалежно від оновлень телефону і інших чинників.

Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів і вони постараються максимально вам допомогти і дати відповіді на всі ваші запитання.

ОНОВЛЕННЯ 12.10.2017:
Вчора Apple випустила оновлення iOs версії 11.0.3 в якій помилка з сенсором була виправлена, але звичайно ж Apple рекомендує використовувати тільки оригінальні дисплейні модулі.

Ми завжди ставимо тільки оригінальні дисплеї, тому при ремонті вашого iPhone в нашому сервісному центрі ви отримаєте дійсно надійний відремонтований iPhone.​

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту

Любі друзі, увага!


З 29-го квітня по 6 травня сервісний центр тимчасово не надає наступні види послуг:

- заміна заднього скла (скла корпусу) на iPhone
- заміна скла дисплея на iPhone/iPad
- будь-які види обслуговування iMac/Mac mini
- гравірування клавіатур

Майстер, що виконує дані типи робіт, тимчасово відсутній. Надання цих послуг буде відновлено з 6 травня.

Приносимо свої вибачення за незручності.