Перший спеціалізований сервісний центр Apple у Чернігові

Багаторічний досвід. Передове обладнання. Максимальна якість.
Для Вас ми завжди можемо більше.

Замовити ремонт »

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Проблеми з активацією iPhone з 05.10.2017 р.

Починаючи з 05.10.2017 року багато користувачів iPhone всіх моделей, які працювали через r-sim, gevey і інших "прокладок" під сім карту, почали скаржитися на проблеми з активацією iPhone.

iPhone неможливо активувати, а при активації можна побачити наступне повідомлення:

Мабуть, вставлена в цей iPhone SIM-карта не підтримується.
Вставлена в цей iPhone SIM-карта належить оператору стільникового зв'язку, яка не підтримується відповідно до поточної політики на сервері активації. Ця проблема не пов'язана з апаратним забезпеченням iPhone. Вставте іншу SIM-карту, що належить оператору стільникового зв'язку, що підтримується, або зажадайте від нього розблокування цього iPhone. За детальною інформацією звертайтеся в Apple.

За отриманою нами інформацією дана проблема торкнулася всіх користувачів r-sim, Gevey sim, Heicard і інших «прокладок» і полягає в зміні компанією Apple політики активації iPhone і введенням додаткових перевірок вставленої сім карти під час активації.

На даний момент продовжують працювати деякі пристрої, які вже були активовані за допомогою певної сім карти, але після зміни сімки в основному телефон знову хоче активуватися, а якщо сім-карту просто дістати і вставити - iPhone мережу вже не знаходить. Прошивка такого апарату - це 100% вірогідність отримати телефон, що не активується.

На жаль, на момент написання статті рішень проблеми поки не знайдено і нові r-sim, що були б здатні активувати такі пристрої, так само відсутні.

Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів і вони постараються максимально вам допомогти і дати відповіді на всі ваші запитання.

UPD: ця стаття має продовження >>

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці
УВАГА! Ми переїхали і знаходимося за новою адресою: вул. Гетьмана Полуботка 12 (біля П'ятницької церкви, якраз навпроти вул. Серьожнікова).

Будемо раді вітати вас на новому місці :)