Укр

Перший спеціалізований сервіс Apple у Чернігові
Перший спеціалізований сервіс
Apple у Чернігові
м. Чернігів, вул. Мазепи (Щорса) 29 (073) 05-666-15 / (066) 0-6666-15 / (098) 8-6666-15

Самостійна заміна дисплея на iPhone і наслідки

Добридень! Досить часто до нас звертаються клієнти, які спробували в домашніх умовах відремонтувати свій улюблений Apple iPhone або iPad, але ні до чого хорошого це не призвело.

Увага! Не розбирайте телефон вдома! Для такого ремонту необхідні спеціальні знання, досвід, інструмент і обладнання. Спроба самостійно провести ремонт iPhone може сильно погіршити ситуацію​.

Один з останніх «самостійних» клієнтів, назвемо його пан А, намагався вдома замінити дисплей на своєму iPhone 6. Відкривши YouTube і подивившись відео, яке розповідає про цей вид ремонту, пан А взявся за ремонт.

Але, зібравши телефон вже з новим екраном, він побачив наступну картину: при спробі ввімкнути телефон він або зависав на «яблуці», або перезавантажувався з кольоровими екранами, або і зовсім відмовлявся вмикатися.

Виявилося, що пан А переплутав болти, якими прикручується захисний екран шлейфу дисплея, і довгим болтом пробив перший шар основної плати, тим самим пошкодивши кілька дуже тонких, але неймовірно важливих струмопровідних доріжок.

Фото зроблено при 8-кратному збільшенні

Ми виконали відновлення перебитих доріжок на платі, але заміна екрану для пана А, як ви вже зрозуміли, дешевше не вийшла. Більш того, такий ремонт виявився дорожчим, ніж якби він просто приніс в сервіс телефон на заміну екрана.

Наш сервісний центр виконує заміну экрана на iPhone будь-якого покоління в максимально короткі терміни і з 100% гарантією якості.