Сервісний центр у воєнний період працює за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 11:00 по 16:00.
Для контакту доступні всі способи КРІМ Viber.

Наразі ціни на сайті здебільшого не актуальні, уточнюйте ціни у менеджера.

Заміна скла екрану iPhone

Заміна скла екрану iPhone

✓ оригінальна матриця та сенсор
✓ 100% гарантія вдалого виконання
✓ безкоштовне відновлення герметичності

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Заміна скла екрану на iPhone 13 Pro Max Якщо на дисплеї Вашого iPhone 13 Pro Max розбите скло, а сенсор нормально процює - скло можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 13 Pro Max >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 13 Pro Якщо на дисплеї Вашого iPhone 13 Pro розбите скло, а сенсор нормально процює - скло можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 13 Pro >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 13 Якщо на дисплеї Вашого iPhone 13 розбите скло, а сенсор нормально процює - скло можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 13 >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 13 mini Якщо на дисплеї Вашого iPhone 13 mini розбите скло, а сенсор нормально процює - скло можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 13 mini >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 12 Pro Max (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone 12 Pro Max не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 12 Pro Max >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 12 Pro (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone 12 Pro не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 12 Pro >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 12 (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone 12 не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 12 >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 12 mini (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone 12 mini не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 12 mini >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone SE 2020 Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на iPhone SE 2020 - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти iPhone SE 2020 >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 11 Pro Max (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone 11 Pro Max не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 11 Pro Max >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 11 Pro (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone 11 Pro не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 11 Pro >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 11 (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone 11 не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone 11 >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone XS Max (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone XS Max не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone XS Max (10S Max) >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone XS (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone XS не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone XS (10S) >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone XR (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone XR не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone XR (10R) >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone X (без сенсору/із сенсором) Якщо на дисплеї Вашого iPhone X не тільки розбите скло, а й не працює сенсор, працює некоректно або пошкоджений - його теж можна замінити.
100% гарантія успіху
Інші ремонти iPhone X (10) >>
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 8 Plus Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на iPhone 8 Plus - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти iPhone 8 Plus >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 8 Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на iPhone 8 - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти iPhone 8 >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 7 Plus Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на iPhone 7 Plus - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти iPhone 7 Plus >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 7 Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на iPhone 7 - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти iPhone 7 >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 6S Plus Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на iPhone 6S Plus - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти iPhone 6S Plus >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 6S Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на iPhone 6S - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти iPhone 6S >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 6 Plus Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на iPhone 6 Plus - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти iPhone 6 Plus >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 6 Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на iPhone 6 - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти iPhone 6 >>
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 5/5C/5S/SE Якщо щось пішло не так в процесі заміни скла на 5/5C/5S/SE - ми замінимо Ваш битий дисплей на новий оригінал за ціною заміни скла. Інші ремонти >>
1 рік

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності*

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

* Під відновленням герметичності слід розуміти нанесення заводської клейкої прокладки між дисплеєм і корпусом пристрою. Після будь-якого розбирання пристрою слід також врахувати той факт, що пристрій збирається вручну (не на заводі), а також те, що пристрій вже був у використанні і може мати пил/забруднення на склеюваній поверхні або деформацію корпусу. З огляду на це, ми вкрай рекомендуємо не допускати контакту пристрою із вологою/рідинами.

Останнє з блогу Instagram


Ви розбили скло екрану iPhone і тепер не знаєте, що робити? У багатьох сервісних центрах обіцяють швидко, але дорого відремонтувати Ваш Айфон шляхом заміни дисплейного модуля в зборі? Не поспішайте викладати великі суми «кровних» за дорогий ремонт екрану iPhone, адже замість заміни дорогого дисплейного модуля можна обійтися заміною тільки розбитого скла.

За допомогою спеціального обладнання стало можливим замінити тільки розбите скло на iPhone, залишивши при цьому оригінальний екран, сенсор і навіть LED-підсвічування. Така робота проводиться на обладнанні, загальною вартістю понад $ 4500 і дозволяє відновити розбитий оригінальний дисплей будь-якого iPhone до стану нового. Вся процедура виконується:

 • в напівавтоматичному режимі;
 • кваліфікованим майстром з великим досвідом заміни скла (на нашому рахунку вже 4811 замін скла окремо);
 • з використанням високоякісних комплектуючих, які не відрізняються від оригіналу, а скло тільки з олеофобним покриттям;
 • на 100% за заводською технологією, без сміття, плям, пожовтіння через деякий час в експлуатації і інших дефектів.

В результаті клієнт отримує свій iPhone цілим, з дійсно оригінальним дисплеєм, відновленим до нового стану і гарантією працездатності до 1 року, а сума такого ремонту, як правило, становить близько 30-40% від вартості заміни дисплею.

Ціни на інші ремонти iPhone доступні за цим посиланням

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту

Любі друзі, увага!


З 29-го квітня по 6 травня сервісний центр тимчасово не надає наступні види послуг:

- заміна заднього скла (скла корпусу) на iPhone
- заміна скла дисплея на iPhone/iPad
- будь-які види обслуговування iMac/Mac mini
- гравірування клавіатур

Майстер, що виконує дані типи робіт, тимчасово відсутній. Надання цих послуг буде відновлено з 6 травня.

Приносимо свої вибачення за незручності.