Сервісний центр у воєнний період працює за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 10:00 по 17:00.
Для контакту доступні всі способи КРІМ Viber.

Наразі ціни на сайті актуальні тільки для iPhone, на інші пристрої уточнюйте ціни у менеджера.

Ремонт Apple iPhone

Багаторічний досвід. Передове обладнання. Максимальна якість.
Для Вас ми завжди можемо більше.

Замовити ремонт →

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Оберіть модель вашого iPhone:

Відгуки на Google


Як часто ви випускали з рук свій телефон? Нинішні смартфони - це вже не стара добра Nokia, якій було майже все одно з якої висоти падати. iPhone - дуже ніжний смартфон, і падати, купатися, літати він не любить.

Сервісний центр «MFix.com.ua» пропонує ремонт iPhone в Чернігові і, як добрий лікар Айболить, вилікує будь-яку недугу вашого улюбленого гаджета. Щоб зрозуміти, що ж з телефоном не так і чому він геть відмовляється виконувати свої функції, гаджету потрібна діагностика.

В основному ми займаємося заміною основних частин апаратів - це екрани і тачскріни, вібродзвінки і так далі. Наслідки тісної взаємодії з водою часто вирішуються заміною батареї, мікрофона або вібродзвоника. Скло для iPhone або задня кришка для iPhone підлягають заміні після механічних пошкоджень телефону. Те ж стосується і заміни кнопки Home. На цьому перелік послуг не закінчується - він розширюється з кожним днем.

Немає жлдної трагедії в тому, що з вашим iphone щось сталося. Головне в цій ситуації - звернутися туди, де ремонт айфона буде виконаний без сумного закінчення. Думаєте, що гірше нікуди, якщо в апарата розбитий екран? Повірте, є умільці, які погіршать наявні проблеми, хоча iphone після ремонту на вигляд абсолютно цілий.

Не намагайтеся експериментувати з кустарними «умільцями» або відштовхуватися від найменшої ціни. А якщо майстер, до якого ви звернулись ще вчора міг тільки замінити батарею в Nokia, а сьогодні він вже майстер «на всі руки» і намагається вирішити проблему вашого телефону, не маючи відповідного хисту, кваліфікації та досвіду? Ось ми і не радимо ризикувати. Ремонт айфона нашими майстрами - це гарантоване щасливе майбутнє вашого девайса.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту

Любі друзі, увага!


З 29-го квітня по 6 травня сервісний центр тимчасово не надає наступні види послуг:

- заміна заднього скла (скла корпусу) на iPhone
- заміна скла дисплея на iPhone/iPad
- будь-які види обслуговування iMac/Mac mini
- гравірування клавіатур

Майстер, що виконує дані типи робіт, тимчасово відсутній. Надання цих послуг буде відновлено з 6 травня.

Приносимо свої вибачення за незручності.