Укр

Перший спеціалізований сервіс Apple у Чернігові
Перший спеціалізований сервіс
Apple у Чернігові
м. Чернігів, вул. Мазепи (Щорса) 29 (073) 05-666-15 / (066) 0-6666-15 / (098) 8-6666-15

Ремонт Apple iPhone

Оберіть модель вашего iPhone:

Відгуки на Google


Як часто ви випускали з рук свій телефон? Нинішні смартфони - це вже не стара добра Nokia, якій було майже все одно з якої висоти падати. iPhone - дуже ніжний смартфон, і падати, купатися, літати він не любить.

Сервісний центр «MFix.com.ua» пропонує ремонт iPhone в Чернігові і, як добрий лікар Айболить, вилікує будь-яку недугу вашого улюбленого гаджета. Щоб зрозуміти, що ж з телефоном не так і чому він геть відмовляється виконувати свої функції, гаджету потрібна діагностика.

В основному ми займаємося заміною основних частин апаратів - це екрани і тачскріни, вібродзвінки і так далі. Наслідки тісної взаємодії з водою часто вирішуються заміною батареї, мікрофона або вібродзвоника. Скло для iPhone або задня кришка для iPhone підлягають заміні після механічних пошкоджень телефону. Те ж стосується і заміни кнопки Home. На цьому перелік послуг не закінчується - він розширюється з кожним днем.

Немає жлдної трагедії в тому, що з вашим iphone щось сталося. Головне в цій ситуації - звернутися туди, де ремонт айфона буде виконаний без сумного закінчення. Думаєте, що гірше нікуди, якщо в апарата розбитий екран? Повірте, є умільці, які погіршать наявні проблеми, хоча iphone після ремонту на вигляд абсолютно цілий.

Не намагайтеся експериментувати з кустарними «умільцями» або відштовхуватися від найменшої ціни. А якщо майстер, до якого ви звернулись ще вчора міг тільки замінити батарею в Nokia, а сьогодні він вже майстер «на всі руки» і намагається вирішити проблему вашого телефону, не маючи відповідного хисту, кваліфікації та досвіду? Ось ми і не радимо ризикувати. Ремонт айфона нашими майстрами - це гарантоване щасливе майбутнє вашого девайса.