Сервісний центр у воєнний період працює за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 11:00 по 16:00.
Для контакту доступні всі способи КРІМ Viber.

Наразі ціни на сайті здебільшого не актуальні, уточнюйте ціни у менеджера.

Ремонт та заміна скла на iPhone 11

Ремонт та заміна скла на iPhone 11

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone 11

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone 11 Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, інші дефекти), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone 11 + сенсор Це теж заміна скла екрану, але зі склом замінюється також сенсор, якщо він не працює або пошкоджений.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 11 - оригінал, із повідомленням (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 11 - оригінал, без повідомлення (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 11 - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, гарної гідної якості.
3 міс
Відновлення роботи FaceID - DOT Projector При додаванні нового обличчя до FaceID обличчя не сканується, телефон пише "опустіть нижче, підніміть вище". При цьому не працює портретний режим на фронтальній камері (не розмивається фон)
6 міс
Заміна акумулятора iPhone 11 швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і спалаху Не працює кнопка вмикання/блокування, не працює ліхтарик, спалах.
3 міс
Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності iPhone 11 не реагує на натискання кнопок гучності.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна модуля задніх камер Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна мікросхеми Wi-Fi модуля В налаштуваннях перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone 11 в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone 11 до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone 11


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності*

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

* Під відновленням герметичності слід розуміти нанесення заводської клейкої прокладки між дисплеєм і корпусом пристрою. Після будь-якого розбирання пристрою слід також врахувати той факт, що пристрій збирається вручну (не на заводі), а також те, що пристрій вже був у використанні і може мати пил/забруднення на склеюваній поверхні або деформацію корпусу. З огляду на це, ми вкрай рекомендуємо не допускати контакту пристрою із вологою/рідинами.

Останнє з блогу Instagram


Вересень 2019 року, як і завжди виправдав очікування епломанів. Бренд представив нові моделі телефонів, однією з яких став iPhone 11.

Рідкокристалічний дисплей розміром 6.1 дюйма Liquid Retina HD з Multi-Touch і технологією IPS дає реалістичну картинку і повне занурення в зображення. Різноманіття кольорів зробили телефон улюбленцем, як молоді, так і старшого покоління. Класичні білий і чорний кольори для консерваторів, зелений, жовтий, фіолетовий, для цінителів фарб!

Сьогодні ми хочемо приділити увагу можливим поломкам і вирішенню цього питання. Сервісний центр Apple в Чернігові - місце, куди варто звернутися за будь-яких недоліках в роботі смартфона. Діагностика фахівця допоможе виявити проблеми і усунути їх. Процедура абсолютно безкоштовна, якщо після діагностики ви схвалюєте ремонт.

Найчастіше у габаритних телефонів страждає екран. Великий розмір зручний для роботи, обробки фотографій, ігор, але на жаль може вилетіти з руки через великі габарити. Зазвичай після удару з'являється ряд проблем і поломок. Якщо матриця не пошкоджена, а дисплей оригінальний - заміна скла на iPhone 11 в Чернігові усуне питання за короткий час.

При пошкодженні задньої панелі важливо, щоб стару видалили за допомогою лазерного високоточного обладнання. Саме так повинна відбуватися заміна заднього скла корпусу на iPhone 11. При пошкодженні корпуса можлива його повна заміна із заднім склом і оком камери.

Якщо ви звернули увагу на те, що задня камера не може сфокусуватись, а на зображенні плями і смуги, просто замініть модуль задньої камери і насолоджуйтеся знімками далі.

При відсутності звуку на відео або аудіозаписах фахівець сервісного центру запропонує заміну поліфонічного динаміка. Важливо розуміти, що в дійсності, бувають поломки з якими складно розібратися і майстрам. Все можна виправити, якщо не накопичувати поломки і тим більше не намагатися їх усунути самостійно, а звернутися до людини, яка в цьому розбирається. Можна провести паралель з лікування. Простіше вилікувати те, що знайдено на ранній стадії, ніж якщо запущений весь організм. Телефони компанії Епл - складний механізм, який не йде в порівняння з жодною іншою фірмою і важливо стежити за його технічним "здоров'ям".

Заміна батареї на iPhone 11 Чернігів класична робота для сервісного центру займає мінімум часу. Багато хто нарікає на те, що незрозуміло чому айфон настільки дорогий при покупці, якщо батарея може полетіти вже через пів року або рік. Насправді у всього є цикл служби. Виробник говорить про цикли в 1,5-2 роки. Все залежить від маси факторів, один і той же гаджет у двох різних користувачів буде працювати через однаковий час по-різному. Аналогічна історія і з батареєю. Проблема не в якості пристрою або поганих матеріалах, а в тому, що навіть підвищена вологість може негативно позначитися на терміні служби елемента.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту

Любі друзі, увага!


З 29-го квітня по 6 травня сервісний центр тимчасово не надає наступні види послуг:

- заміна заднього скла (скла корпусу) на iPhone
- заміна скла дисплея на iPhone/iPad
- будь-які види обслуговування iMac/Mac mini
- гравірування клавіатур

Майстер, що виконує дані типи робіт, тимчасово відсутній. Надання цих послуг буде відновлено з 6 травня.

Приносимо свої вибачення за незручності.