В період карантину ми працюємо по звичайному графіку, без змін.
Ремонт та заміна скла на iPhone 12 Pro

Ремонт та заміна скла на iPhone 12 Pro

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone 12 Pro

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone 12 Pro Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 12 Pro + сенсор Це теж заміна скла екрану, але зі склом замінюється також сенсор, якщо він не працює або пошкоджений.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 12 Pro - оригінал, із повідомленням (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 12 Pro - оригінал, без повідомлення (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 12 Pro - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, технологія дисплея OLED, так само як і в оригіналі, але трохи гірша передача кольорів.
3 міс
Відновлення роботи TrueTone і автояскравості при наявності рідного дисплея і без нього (прошивка дисплея iPhone 12 Pro) (що це?) Після заміни дисплея: не працює функція Truetone; не працює максимальна яскравість дисплея; не працює сенсор дисплея.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone 12 Pro швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і спалаху Не працює кнопка вмикання/блокування, не працює ліхтарик, спалах.
3 міс
Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності iPhone 12 Pro не реагує на натискання кнопок гучності.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою
3 міс
Заміна шлейфу з датчиком відстані і мікрофоном Дисплей не вимикається під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна модуля задніх камер Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна мікросхеми Wi-Fi модуля В налаштуваннях перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone 12 Pro в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone 12 Pro до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone 12 Pro


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

Останнє з блогу Instagram


Придбання нового телефону хвилююча подія, яка викликає бурю емоцій і сплеск радості. Особливо, якщо це нова модель айфона. Наскільки б не була складною ситуація в світі, корпорація Епл не підвела свого споживача і представила світу iPhone 12 Pro.

Ви цінуєте великі обсяги пам'яті і зберігаєте багато інформації? Виробник надав 3 об'єми вбудованого сховища на 128, 256 і 512 Гб. З процесором A14 Bionic і 6 Гб ОЗУ телефон працює блискавично, практично при будь-якiй завантаженості.

По частині поломок, вони майже ідентичні з попередніми моделями. Найчастіше це биті передня і задня панелі, які хоч і виконані з ударостійкого, але все ж скла. Як вирішити таку неприємність? В першу чергу знайти ремонт iPhone 12 Pro в Чернігові і звернутися в сервісний центр Apple.

Заміна скла на iPhone 12 Pro Чернігів займе мінімум часу. Якщо при пошкодженні постраждало тільки сенсорне скло, а дисплей оригінальний, вам виконають цю роботу в короткі терміни з гарантією. Заміна екрану для iPhone 12 Pro буде потрібна якщо постраждав і він. Дисплейний модуль запропонують в трьох варіантах, включаючи збереження працездатності тачскріну, TrueTone і функції яскравості.

Така робота, як заміна батареї на iPhone 12 Pro в Чернігові буде вважатися рядовою, оскільки у кожної батареї є свій період служби і цикл заряду. Багато хто думає, що це показник поганої якості деталей виробника, але це аж ніяк не так. Завдання досить просте, а гаджет знову порадує повноцінною роботою.

Бувають поломки цікавіші і на перший погляд містичні. Наприклад, телефон не гасне і не блокується під час розмови. При цьому, звичайно ми набираємо абракадабру з цифр, включаємо гучний зв'язок і відправляємо співрозмовника в режим очікування. Ніякої містики. Заміна шлейфу з датчиком відстані і мікрофоном на iPhone 12 Pro вирішить цю проблему раз і назавжди. Стандартна процедура такого ремонту становить мінімум часу.

У спробі уберегти наше скло від крашевих ситуацій використовують плівки і захисні 3D скла. При неправильнiй, нерівній поклейцi такого скла можна отримати цікавий ефект. Екран починає гаснути при спробі дзвінка або записi голосового повідомлення. Досить переклеїти скло і проблема вирішиться. Буває варіант і складніше, якщо після заміни дисплея шлейф встановлений нерівно, а датчик дивиться в бік або рамка екрану його частково перекриває, то необхідно поправити датчик наближення на верхньому шлейфі.

Заміна камери на iPhone 12 Pro в Чернігові допоможе вирішити проблему непрацюючої камери, плям, смуг на екрані і фото. Дуже часто це одне з найбільших розчарувань і переживань клієнтів, але ми завжди готові прийти на допомогу і в короткi терміни ваш девайс стане знову, як новенький.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту