Сервісний центр у воєнний період працює за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 11:00 по 16:00.
Для контакту доступні всі способи КРІМ Viber.

Наразі ціни на сайті здебільшого не актуальні, уточнюйте ціни у менеджера.

Ремонт та заміна скла на iPhone 12 Pro

Ремонт та заміна скла на iPhone 12 Pro

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone 12 Pro

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone 12 Pro Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 12 Pro + сенсор Це теж заміна скла екрану, але зі склом замінюється також сенсор, якщо він не працює або пошкоджений.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 12 Pro - оригінал, із повідомленням (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 12 Pro - оригінал, без повідомлення (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 12 Pro - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, технологія дисплея OLED, так само як і в оригіналі, але трохи гірша передача кольорів.
3 міс
Заміна акумулятора iPhone 12 Pro швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і спалаху Не працює кнопка вмикання/блокування, не працює ліхтарик, спалах.
3 міс
Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності iPhone 12 Pro не реагує на натискання кнопок гучності.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою
3 міс
Заміна шлейфу з датчиком відстані і мікрофоном Дисплей не вимикається під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна модуля задніх камер Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна мікросхеми Wi-Fi модуля В налаштуваннях перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone 12 Pro в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone 12 Pro до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone 12 Pro


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності*

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

* Під відновленням герметичності слід розуміти нанесення заводської клейкої прокладки між дисплеєм і корпусом пристрою. Після будь-якого розбирання пристрою слід також врахувати той факт, що пристрій збирається вручну (не на заводі), а також те, що пристрій вже був у використанні і може мати пил/забруднення на склеюваній поверхні або деформацію корпусу. З огляду на це, ми вкрай рекомендуємо не допускати контакту пристрою із вологою/рідинами.

Останнє з блогу Instagram


Придбання нового телефону хвилююча подія, яка викликає бурю емоцій і сплеск радості. Особливо, якщо це нова модель айфона. Наскільки б не була складною ситуація в світі, корпорація Епл не підвела свого споживача і представила світу iPhone 12 Pro.

Ви цінуєте великі обсяги пам'яті і зберігаєте багато інформації? Виробник надав 3 об'єми вбудованого сховища на 128, 256 і 512 Гб. З процесором A14 Bionic і 6 Гб ОЗУ телефон працює блискавично, практично при будь-якiй завантаженості.

По частині поломок, вони майже ідентичні з попередніми моделями. Найчастіше це биті передня і задня панелі, які хоч і виконані з ударостійкого, але все ж скла. Як вирішити таку неприємність? В першу чергу знайти ремонт iPhone 12 Pro в Чернігові і звернутися в сервісний центр Apple.

Заміна скла на iPhone 12 Pro Чернігів займе мінімум часу. Якщо при пошкодженні постраждало тільки сенсорне скло, а дисплей оригінальний, вам виконають цю роботу в короткі терміни з гарантією. Заміна екрану для iPhone 12 Pro буде потрібна якщо постраждав і він. Дисплейний модуль запропонують в трьох варіантах, включаючи збереження працездатності тачскріну, TrueTone і функції яскравості.

Така робота, як заміна батареї на iPhone 12 Pro в Чернігові буде вважатися рядовою, оскільки у кожної батареї є свій період служби і цикл заряду. Багато хто думає, що це показник поганої якості деталей виробника, але це аж ніяк не так. Завдання досить просте, а гаджет знову порадує повноцінною роботою.

Бувають поломки цікавіші і на перший погляд містичні. Наприклад, телефон не гасне і не блокується під час розмови. При цьому, звичайно ми набираємо абракадабру з цифр, включаємо гучний зв'язок і відправляємо співрозмовника в режим очікування. Ніякої містики. Заміна шлейфу з датчиком відстані і мікрофоном на iPhone 12 Pro вирішить цю проблему раз і назавжди. Стандартна процедура такого ремонту становить мінімум часу.

У спробі уберегти наше скло від крашевих ситуацій використовують плівки і захисні 3D скла. При неправильнiй, нерівній поклейцi такого скла можна отримати цікавий ефект. Екран починає гаснути при спробі дзвінка або записi голосового повідомлення. Досить переклеїти скло і проблема вирішиться. Буває варіант і складніше, якщо після заміни дисплея шлейф встановлений нерівно, а датчик дивиться в бік або рамка екрану його частково перекриває, то необхідно поправити датчик наближення на верхньому шлейфі.

Заміна камери на iPhone 12 Pro в Чернігові допоможе вирішити проблему непрацюючої камери, плям, смуг на екрані і фото. Дуже часто це одне з найбільших розчарувань і переживань клієнтів, але ми завжди готові прийти на допомогу і в короткi терміни ваш девайс стане знову, як новенький.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту

Любі друзі, увага!


З 29-го квітня по 6 травня сервісний центр тимчасово не надає наступні види послуг:

- заміна заднього скла (скла корпусу) на iPhone
- заміна скла дисплея на iPhone/iPad
- будь-які види обслуговування iMac/Mac mini
- гравірування клавіатур

Майстер, що виконує дані типи робіт, тимчасово відсутній. Надання цих послуг буде відновлено з 6 травня.

Приносимо свої вибачення за незручності.