Сервісний центр у воєнний період працює за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 11:00 по 16:00.
Для контакту доступні всі способи КРІМ Viber.

Наразі ціни на сайті здебільшого не актуальні, уточнюйте ціни у менеджера.

Ремонт та заміна скла на iPhone SE 2020

Ремонт та заміна скла на iPhone SE 2020

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone SE 2020

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone SE 2020 Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone SE 2020 - оригінал (що за дисплей?) Для збереження працездатності функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone SE 2020 - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, гарної гідної якості.
4 міс
Відновлення роботи TrueTone і автояскравості при наявності рідного дисплея і без нього (прошивка дисплея iPhone SE 2020) (що це?) Після заміни дисплея: не працює функція TrueTone; не працює максимальна яскравість дисплея; не працює сенсор дисплея.
1 рік
Заміна LED підсвічування дисплея Білі плями, смуги на зображенні.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone SE 2020 швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання, кнопок регулювання гучності, спалаху та мікрофона iPhone SE 2020 не реагує на натискання кнопки вмикання/блокування, гучності, не працює ліхтарик або спалах, не записується звук під час зйомки відео на основну камеру.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки Home з сенсором відбитка пальця В iPhone SE 2020 кнопка повністю сенсорна і програмно прив'язана до процесора пристрою. Замінена кнопка не тільки не буде читати відбиток пальця, але вона також не реагуватиме і на натискання.
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою і датчиком відстані Не працює або не фокусується фронтальна камера, дисплей не гасне під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна задньої камери Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна Wi-Fi модуля В параметрах перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone SE 2020 в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone SE 2020 до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone SE 2020


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності*

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

* Під відновленням герметичності слід розуміти нанесення заводської клейкої прокладки між дисплеєм і корпусом пристрою. Після будь-якого розбирання пристрою слід також врахувати той факт, що пристрій збирається вручну (не на заводі), а також те, що пристрій вже був у використанні і може мати пил/забруднення на склеюваній поверхні або деформацію корпусу. З огляду на це, ми вкрай рекомендуємо не допускати контакту пристрою із вологою/рідинами.

Останнє з блогу Instagram


Модель телефону SE другого покоління наробила чимало галасу і розмов. Чи не цього і домагалися виробники? Одні яро напали на те, що модель виглядає застарілою, немов її телепортували з минулого в сьогодення, інші захоплюються її класичною оболонкою.

А що ж всередині? В першу чергу телефон прийшов на зміну одній з найпопулярніших і продаваних моделей айфон 8. Компанія в моделях своїх телефонів транслює останні кілька років розуміння проблеми екології. У 2019 це відбилося на кольорі однієї з моделей телефонів. Вперше був запропонований темно-зелений відтінок. На цей раз компанія виключила блок живлення та EarPods, а замість нього вклала в комплектацію кабель USB-C/Lightning. Нам знову також повернули кнопку "Home", а параметри зробили ідентичними восьмої моделі.

Як і раніше, заміна шлейфу кнопки Home з сенсором відбитка пальця на iPhone SE 2020 року, на жаль, не дозволить відновити ряд функцій. У новій моделі гаджета кнопка повністю сенсорна і програмно прив'язана до процесора пристрою. Навіть після заміни, кнопка не буде зчитувати відбиток пальця і реагувати на натискання.

Заглянемо всередину оновленої моделі. Потужний процесор A13 Bionic 2019 на 6 ядер з частотою до 2,66 ГГц. З цією моделлю можна спокійно занурюватися під воду на 1 метр і робити відео або фотозйомку протягом 30 хвилин, а динаміки, порти і мікрофони захищені від пилу. Що дає досить велику перевагу і допоможе уникнути ряду поломок пов'язаних з попаданням вологи.

Що по ремонту? Тут, як і у більшості моделей айфона досить стандартний набір послуг, який допоможе продовжити період роботи телефону.

Сервісний центр Apple в Чернігові це відправна точка з якої необхідно почати, якщо ви помітили якісь проблеми і вади в роботі пристрою. Безкоштовна діагностика iPhone SE 2020 року, за умови подальшого ремонту, допоможе визначити причину виявлених недоліків і підібрати правильний алгоритм дій для їх вирішення.

Іноді буває, що після падіння телефону ми починаємо гірше чути співрозмовника, або він майже не чує нас. Причин може бути декілька. Можливо, необхідно просто почистити сіточки динаміка, мікрофона. Іноді сідають самі динаміки і тому звук стає гірше. Заміна динаміка на iPhone SE 2020 займає мінімум часу і повертає чистоту звуку і повноцінну чутність. Для того, щоб визначити чи необхідна заміна сіточок або просто чистка, ремонт iPhone SE 2020 на Чернігові на стадії діагностики точно це виявить.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту

Любі друзі, увага!


З 29-го квітня по 6 травня сервісний центр тимчасово не надає наступні види послуг:

- заміна заднього скла (скла корпусу) на iPhone
- заміна скла дисплея на iPhone/iPad
- будь-які види обслуговування iMac/Mac mini
- гравірування клавіатур

Майстер, що виконує дані типи робіт, тимчасово відсутній. Надання цих послуг буде відновлено з 6 травня.

Приносимо свої вибачення за незручності.