В період карантину ми працюємо по звичайному графіку, без змін.
Ремонт та заміна скла на iPhone XR

Ремонт та заміна скла на iPhone XR

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone XR

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone XR Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone XR + сенсор Це теж заміна скла екрану, але зі склом замінюється також сенсор, якщо він не працює або пошкоджений.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XR - оригінал Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XR - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, гарної гідної якості.
3 міс
Відновлення роботи FaceID - DOT Projector При додаванні нового обличчя до FaceID обличчя не сканується, телефон пише "опустіть нижче, підніміть вище". При цьому не працює портретний режим на фронтальній камері (не розмивається фон)
6 міс
Відновлення роботи TrueTone і автояскравості при наявності рідного дисплея і без нього (прошивка дисплея iPhone XR) (що це?) Після заміни дисплея: не працює функція TrueTone; не працює максимальна яскравість дисплея; не працює сенсор дисплея.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone XR швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і спалаху Не працює кнопка вмикання/блокування, не працює ліхтарик, спалах.
3 міс
Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності iPhone XR не реагує на натискання кнопок гучності.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна модуля задньої камери Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна мікросхеми Wi-Fi модуля В параметрах перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone XR в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone XR до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone XR


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

Останнє з блогу Instagram


Дисплей Liquid Retina від краю до краю, розмір 6.1 дюйма - таким нас зустрів iPhone XR. Апарат підказує дії і спрощує експлуатацію завдяки системі Neural Engine, яка запам'ятовує звички користувача.

На відміну від попередніх моделей, мобільний пристрій може витримати до 25 годин роботи без підзарядки в режимі розмови і працює на 1,5 години довше восьмого покоління. Звернули увагу, що акумулятор став швидко розряджатися або телефон вимикається? Це перша ознака того, що ресурс акб закінчений. Заміна батареї на iPhone Xr в Чернігові допоможе швидко вирішити це питання і дозволить знову насолоджуватися функціональністю телефону.

Кожна з проблем вимагає уваги і часу фахівця, тому важливо звернутися в сервісний центр Apple в Чернігові. Вартість ремонту залежить безпосередньо від необхідних робіт, а діагностика безкоштовна. Процес ремонту техніки Епл має відмінності від будь-якої іншої виробленої в світі. Це пояснюється складністю побудови та необхідністю оригінальних запчастин.

Наприклад, заміна екрану на iPhone XR Чернігів може бути в двох варіантах. Можна виконати установку оригінального екрану з обов'язковою прошивкою дисплея під ваш телефон, для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості та TrueTone. При цьому на роботу ви отримаєте гарантію в 12 місяців. Заміна екрану на iPhone XR (копія високої якості) передбачає гарантію від 3 місяців і відновлення роботи TrueTone і автояскравості.

Модель виконана з особливо міцного скла і закріплена рамкою з високоміцного алюмінію. Проведені краш-тести показують міцність матеріалу, однак у кожної поверхні є своя "ахіллесова п'ята", при зіткненні з якої ми отримуємо битий екран, а можливо і пошкоджену матрицю. Алюміній застосований для рамок використовується для розробок в аерокосмічній галузі та є незмінним елементом майже кожної моделі айфона.

Заміна скла на iPhone XR в Чернігові при робочій матриці і рідному дисплеї може бути виконана частково. Заміна буде зроблена тільки для сенсорного скла, а рідна матриця залишиться. Якщо ж сенсор не працює або пошкоджений, то крім скла поміняють і сенсор.

Часто в сервісні центри звертаються після того, як власник девайса намагався його відремонтувати самостійно. На жаль, зазвичай до початкової поломки це може додати ще ряд проблем, які потребують дорогого ремонту і складних технічних втручань. Не варто самостійно намагатися полагодити телефон, краще це надати фахівцям віддавши свій гаджет на безкоштовну діагностику.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту