Шановні відвідувачі, з 8 по 24 січня працюємо в режимі онлайн с 10:00 до 17:00. Записатись на ремонт можно за тел.: (066) 06-666-15, (073) 05-666-15, (098) 08-666-15 або у Telegram / Viber / Instagram.
Про доставку по місту уточнюйте інформацію у менеджера.
Ремонт та заміна скла на iPhone XR

Ремонт та заміна скла на iPhone XR

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone XR

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone XR Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна скла екрану на iPhone XR + сенсор Це теж заміна скла екрану, але зі склом замінюється також сенсор, якщо він не працює або пошкоджений.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XR - оригінал Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XR - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, гарної гідної якості.
3 міс
Відновлення роботи FaceID - DOT Projector При додаванні нового обличчя до FaceID обличчя не сканується, телефон пише "опустіть нижче, підніміть вище". При цьому не працює портретний режим на фронтальній камері (не розмивається фон)
6 міс
Відновлення роботи TrueTone і автояскравості при наявності рідного дисплея і без нього (прошивка дисплея iPhone XR) (що це?) Після заміни дисплея: не працює функція TrueTone; не працює максимальна яскравість дисплея; не працює сенсор дисплея.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone XR швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і спалаху Не працює кнопка вмикання/блокування, не працює ліхтарик, спалах.
3 міс
Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності iPhone XR не реагує на натискання кнопок гучності.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна модуля задньої камери Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна мікросхеми Wi-Fi модуля В параметрах перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone XR в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone XR до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone XR


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

Останнє з блогу Instagram


Дисплей Liquid Retina від краю до краю, розмір 6.1 дюйма - таким нас зустрів iPhone XR. Апарат підказує дії і спрощує експлуатацію завдяки системі Neural Engine, яка запам'ятовує звички користувача.

На відміну від попередніх моделей, мобільний пристрій може витримати до 25 годин роботи без підзарядки в режимі розмови і працює на 1,5 години довше восьмого покоління. Звернули увагу, що акумулятор став швидко розряджатися або телефон вимикається? Це перша ознака того, що ресурс акб закінчений. Заміна батареї на iPhone Xr в Чернігові допоможе швидко вирішити це питання і дозволить знову насолоджуватися функціональністю телефону.

Кожна з проблем вимагає уваги і часу фахівця, тому важливо звернутися в сервісний центр Apple в Чернігові. Вартість ремонту залежить безпосередньо від необхідних робіт, а діагностика безкоштовна. Процес ремонту техніки Епл має відмінності від будь-якої іншої виробленої в світі. Це пояснюється складністю побудови та необхідністю оригінальних запчастин.

Наприклад, заміна екрану на iPhone XR Чернігів може бути в двох варіантах. Можна виконати установку оригінального екрану з обов'язковою прошивкою дисплея під ваш телефон, для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості та TrueTone. При цьому на роботу ви отримаєте гарантію в 12 місяців. Заміна екрану на iPhone XR (копія високої якості) передбачає гарантію від 3 місяців і відновлення роботи TrueTone і автояскравості.

Модель виконана з особливо міцного скла і закріплена рамкою з високоміцного алюмінію. Проведені краш-тести показують міцність матеріалу, однак у кожної поверхні є своя "ахіллесова п'ята", при зіткненні з якої ми отримуємо битий екран, а можливо і пошкоджену матрицю. Алюміній застосований для рамок використовується для розробок в аерокосмічній галузі та є незмінним елементом майже кожної моделі айфона.

Заміна скла на iPhone XR в Чернігові при робочій матриці і рідному дисплеї може бути виконана частково. Заміна буде зроблена тільки для сенсорного скла, а рідна матриця залишиться. Якщо ж сенсор не працює або пошкоджений, то крім скла поміняють і сенсор.

Часто в сервісні центри звертаються після того, як власник девайса намагався його відремонтувати самостійно. На жаль, зазвичай до початкової поломки це може додати ще ряд проблем, які потребують дорогого ремонту і складних технічних втручань. Не варто самостійно намагатися полагодити телефон, краще це надати фахівцям віддавши свій гаджет на безкоштовну діагностику.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту
Увага! У зв'язку з прийняттям Кабінетом Міністрів постанови про "Карантин вихідного дня" ми змушені тимчасово не приймати відвідувачів у суботу.

Але ми все ж будемо працювати в телефонному режимі, а також в суботу у Вас є можливість замовити кур'єра за допомогою будь-якого з наших телефонів.
За запитом кур'єр може як забрати Ваше пристрій на ремонт так і привезти готовий пристрій Вам назад.
Дана послуга безкоштовна!