В період карантину ми працюємо по звичайному графіку, без змін.
Ремонт та заміна скла на iPhone XS Max

Ремонт та заміна скла на iPhone XS Max

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone XS Max

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone XS Max Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone XS Max + сенсор Це теж заміна скла екрану, але зі склом замінюється також сенсор, якщо він не працює або пошкоджений.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XS Max - оригінал Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут Дешевша ціна за відновлений оригінальний дисплей, дорожча - дисплей в ідеальному стані, який був знятий з донора.
3 міс / 1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XS Max - копія високої якості OLED Встановлюється дисплей сторонніх виробників, технологія дисплея OLED, як і в оригіналі, але трохи гірша передача кольорів.
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XS Max - копія високої якості TFT Встановлюється дисплей сторонніх виробників, технологія дисплея TFT, гірша передача кольорів та чутливіть сенсору
1 міс
Відновлення роботи FaceID - DOT Projector При додаванні нового обличчя до FaceID обличчя не сканується, телефон пише "опустіть нижче, підніміть вище". При цьому не працює портретний режим на фронтальній камері (не розмивається фон)
6 міс
Відновлення роботи TrueTone і автояскравості при налиності рідного дисплея і без нього (прошивка дисплея iPhone XS Max) (що це?) Після заміни дисплея: не працює функція TrueTone; не працює максимальна яскравість дисплея; не працює сенсор дисплея.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone XS Max швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і спалаху Не працює кнопка вмикання/блокування, не працює ліхтарик, спалах.
3 міс
Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності iPhone XS Max не реагує на натискання кнопок гучності.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою
3 міс
Заміна шлейфу з датчиком відстані та мікрофоном Дисплей не гасне під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна модуля задніх камер Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна мікросхеми Wi-Fi модуля В параметрах перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone XS Max в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone XS Max до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone XS Max


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

Останнє з блогу Instagram


Новий телефон може подарувати абсолютну гаму барвистих відчуттів. Як наприклад з айфоном XS Max. Фаблет з величезним екраном в 6,5 дюйма, OLED-панеллю і розширенням екрану 1242х2688 пікселів. Такий телефон полюбився, як геймерам, так і цінителям комфортної роботи з девайсом. При таких габаритах зручно обробляти фотографії, вивчати графіки в документах, писати ділову кореспонденцію, дивитися відео і лекції.

Але що робити, якщо в якийсь із моментів ви знаходите поломку улюбленого смартфона, екран в тріщинах, зарядний пристрій не заряджає, а батарея розряджається за пару годин?

Вірне рішення звернутися в сервісний центр Apple в Чернігові за діагностикою та ремонтом. І однозначно неправильно рішення намагатися займатися самостійним ремонтом дорогого апарату. В першу чергу це може не увінчатися успіхом і це буде не гіршою з бід, у другому випадку можна тільки додатково нашкодити. Одна з проблем після самостійного ремонту телефону світлофор з синього і червоного кольорів на екрані. Майстер відразу визначить, що без вашої допомоги в цій ситуації не обійшлося.

Завбачливо компанія Епл прибрала кнопку "Додому", з якої аж надто часто виникали проблеми. Тепер за розблокування екрану повністю відповідає Face ID.

Але, як і зазвичай залишився ряд класичних поломок, які можуть з'являтися в процесі експлуатації. Як і в попередніх моделях, обидві панелі виконані з ударостійкого скла і обрамлені в сталеву нержавіючу рамку. Заміна скла на iPhone XS Max в Чернігові вирішить проблему тріснутого або битого екрану, вона може бути як самостійна так і з заміною сенсора при його пошкодженні. Якщо ж крім сенсорного скла пошкоджений і дисплей, необхідна заміна екрану на iPhone XS Max, так званого дисплейного модуля.

Батарея яка не витримує і години роботи може роздосадувати кожного, але проблема вирішується досить швидко. Заміна батареї на iPhone XS Чернігів один із запитів, який надходить практично кожен день в сервісний центр. Такий вид роботи роблять в короткі терміни, а гаджет знову радує повноцінною функціональністю.

На жаль, як і при проблемі заміни кнопки "Додому" розробники залишили баг і для сканування обличчя. Якщо необхідна заміна шлейфу фронтальної камери, на жаль, FaceID працювати не буде, навіть якщо і працював до. Аналогічно, як і у всіх версіях айфонів дотримується правило, що заміна скла можлива тільки при оригінальному дисплеї.

Всі підводні камені, плюси і мінуси ремонту вам озвучать після повної діагностики пристрою. Моменти, які будуть змінені необоротно, повідомлять до початку робіт. На всі виконані роботи надається гарантія, яка може бути від 3 до 12 місяців. Наприклад, при заміні екрану на оригінальний, гарантія складе рік, а на один з варіантів аналогів три місяці.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту