Сервісний центр у воєнний період працює за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 11:00 по 16:00.
Для контакту доступні всі способи КРІМ Viber.

Наразі ціни на сайті здебільшого не актуальні, уточнюйте ціни у менеджера.

Ремонт та заміна скла на iPhone XS Max

Ремонт та заміна скла на iPhone XS Max

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone XS Max

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone XS Max Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone XS Max + сенсор Це теж заміна скла екрану, але зі склом замінюється також сенсор, якщо він не працює або пошкоджений.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XS Max - оригінал Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут Дешевша ціна за відновлений оригінальний дисплей, дорожча - дисплей в ідеальному стані, який був знятий з донора.
3 міс / 1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XS Max - копія високої якості OLED Встановлюється дисплей сторонніх виробників, технологія дисплея OLED, як і в оригіналі, але трохи гірша передача кольорів.
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone XS Max - копія високої якості TFT Встановлюється дисплей сторонніх виробників, технологія дисплея TFT, гірша передача кольорів та чутливіть сенсору
1 міс
Відновлення роботи FaceID - DOT Projector При додаванні нового обличчя до FaceID обличчя не сканується, телефон пише "опустіть нижче, підніміть вище". При цьому не працює портретний режим на фронтальній камері (не розмивається фон)
6 міс
Відновлення роботи TrueTone і автояскравості при наявності рідного дисплея і без нього (прошивка дисплея iPhone XS Max) (що це?) Після заміни дисплея: не працює функція TrueTone; не працює максимальна яскравість дисплея; не працює сенсор дисплея.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone XS Max швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і спалаху Не працює кнопка вмикання/блокування, не працює ліхтарик, спалах.
3 міс
Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності iPhone XS Max не реагує на натискання кнопок гучності.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою
3 міс
Заміна шлейфу з датчиком відстані та мікрофоном Дисплей не гасне під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна модуля задніх камер Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна мікросхеми Wi-Fi модуля В параметрах перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone XS Max в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone XS Max до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone XS Max


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності*

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

* Під відновленням герметичності слід розуміти нанесення заводської клейкої прокладки між дисплеєм і корпусом пристрою. Після будь-якого розбирання пристрою слід також врахувати той факт, що пристрій збирається вручну (не на заводі), а також те, що пристрій вже був у використанні і може мати пил/забруднення на склеюваній поверхні або деформацію корпусу. З огляду на це, ми вкрай рекомендуємо не допускати контакту пристрою із вологою/рідинами.

Останнє з блогу Instagram


Новий телефон може подарувати абсолютну гаму барвистих відчуттів. Як наприклад з айфоном XS Max. Фаблет з величезним екраном в 6,5 дюйма, OLED-панеллю і розширенням екрану 1242х2688 пікселів. Такий телефон полюбився, як геймерам, так і цінителям комфортної роботи з девайсом. При таких габаритах зручно обробляти фотографії, вивчати графіки в документах, писати ділову кореспонденцію, дивитися відео і лекції.

Але що робити, якщо в якийсь із моментів ви знаходите поломку улюбленого смартфона, екран в тріщинах, зарядний пристрій не заряджає, а батарея розряджається за пару годин?

Вірне рішення звернутися в сервісний центр Apple в Чернігові за діагностикою та ремонтом. І однозначно неправильно рішення намагатися займатися самостійним ремонтом дорогого апарату. В першу чергу це може не увінчатися успіхом і це буде не гіршою з бід, у другому випадку можна тільки додатково нашкодити. Одна з проблем після самостійного ремонту телефону світлофор з синього і червоного кольорів на екрані. Майстер відразу визначить, що без вашої допомоги в цій ситуації не обійшлося.

Завбачливо компанія Епл прибрала кнопку "Додому", з якої аж надто часто виникали проблеми. Тепер за розблокування екрану повністю відповідає Face ID.

Але, як і зазвичай залишився ряд класичних поломок, які можуть з'являтися в процесі експлуатації. Як і в попередніх моделях, обидві панелі виконані з ударостійкого скла і обрамлені в сталеву нержавіючу рамку. Заміна скла на iPhone XS Max в Чернігові вирішить проблему тріснутого або битого екрану, вона може бути як самостійна так і з заміною сенсора при його пошкодженні. Якщо ж крім сенсорного скла пошкоджений і дисплей, необхідна заміна екрану на iPhone XS Max, так званого дисплейного модуля.

Батарея яка не витримує і години роботи може роздосадувати кожного, але проблема вирішується досить швидко. Заміна батареї на iPhone XS Чернігів один із запитів, який надходить практично кожен день в сервісний центр. Такий вид роботи роблять в короткі терміни, а гаджет знову радує повноцінною функціональністю.

На жаль, як і при проблемі заміни кнопки "Додому" розробники залишили баг і для сканування обличчя. Якщо необхідна заміна шлейфу фронтальної камери, на жаль, FaceID працювати не буде, навіть якщо і працював до. Аналогічно, як і у всіх версіях айфонів дотримується правило, що заміна скла можлива тільки при оригінальному дисплеї.

Всі підводні камені, плюси і мінуси ремонту вам озвучать після повної діагностики пристрою. Моменти, які будуть змінені необоротно, повідомлять до початку робіт. На всі виконані роботи надається гарантія, яка може бути від 3 до 12 місяців. Наприклад, при заміні екрану на оригінальний, гарантія складе рік, а на один з варіантів аналогів три місяці.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту

Любі друзі, увага!


З 29-го квітня по 6 травня сервісний центр тимчасово не надає наступні види послуг:

- заміна заднього скла (скла корпусу) на iPhone
- заміна скла дисплея на iPhone/iPad
- будь-які види обслуговування iMac/Mac mini
- гравірування клавіатур

Майстер, що виконує дані типи робіт, тимчасово відсутній. Надання цих послуг буде відновлено з 6 травня.

Приносимо свої вибачення за незручності.