Сервісний центр у воєнний період працює за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 11:00 по 16:00.
Для контакту доступні всі способи КРІМ Viber.

Наразі ціни на сайті здебільшого не актуальні, уточнюйте ціни у менеджера.

Ремонт та заміна скла на iPhone 6 Plus

Ремонт та заміна скла на iPhone 6 Plus

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone 6 Plus

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone 6 Plus Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 6 Plus - оригінал (що за дисплей?) Виконується в разі, якщо на дисплеї чорні плями, чорні або кольорові смуги, не працює тачскрін або не функціонує належним чином.
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 6 Plus - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, гарної гідної якості.
4 міс
Заміна LED підсвічування дисплея Білі плями, смуги на зображенні.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone 6 Plus швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і кнопок регулювання гучності iPhone 6 Plus не реагує на натискання кнопки вмикання/блокування, гучності, не працює ліхтарик або спалах, не записується звук під час зйомки відео на основну камеру.
3 міс
Заміна шлейфу Wi-Fi антени Телефон погано ловить Wi-Fi мережі.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки Home з сенсором відбитка пальця без подальшої роботи TouchID Кожен сенсор відбитків пальців прив'язаний до конкретного пристрою, а точніше його процесору. Будь-яка спроба використовувати датчик відбитка, який не прив'язаний саме до Вашого пристрою не увінчається успіхом.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою і датчиком відстані Не працює або не фокусується фронтальна камера, дисплей не гасне під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки, мікрофоном і роз'ємом для навушників Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна корпусу (задньої кришки) Корпус в зборі з новими кнопками і віконцем камери.
3 міс
Заміна задньої камери Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна вібро Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна Wi-Fi модуля В параметрах перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми пам'яті NAND FLASH Якщо при прошивці/оновленні iTunes видає помилку 3, 9, 47, 48, 4013, 4014 і деякі інші - необхідно міняти мікросхему пам'яті NAND. У даній мікросхемі прошитий серійний номер Вашого iPhone, тому перед заміною в нього необхідно прошити інформацію про пристрій за допомогою програматора.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone 6 Plus в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone 6 Plus до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone 6 Plus


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності*

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

* Під відновленням герметичності слід розуміти нанесення заводської клейкої прокладки між дисплеєм і корпусом пристрою. Після будь-якого розбирання пристрою слід також врахувати той факт, що пристрій збирається вручну (не на заводі), а також те, що пристрій вже був у використанні і може мати пил/забруднення на склеюваній поверхні або деформацію корпусу. З огляду на це, ми вкрай рекомендуємо не допускати контакту пристрою із вологою/рідинами.

Останнє з блогу Instagram


Щорічно компанія Apple випускає не один телефон, а відразу кілька моделей лінійного ряду. Це робиться для того, щоб задовольнити попит кожного сегмента споживачів.

iPhone 6 Plus став не тільки новою, вдосконаленою моделью версії 6, а й більше за габаритами і енергоефективністю. Плавність ліній, металева поверхня, яка переходить в дисплей Retina HD, роблять конструкцію єдиною, немов вона виконана безперервно без кордонів і гострих кутів. Така форма полюбилася мільйонам користувачів.

Телефон підтримує аудіодзвінки і відеозв'язок FaceTime. Визначає точне місце розташування завдяки функції iBeacon. HD-камера FaceTime на 8 МП розміром пікселя 1,2 мкм і діафрагмою ƒ / 2.2 робить високоякісні знімки і стане незамінною для любителів добротного контенту.

Якщо ви звернули увагу, що wi-fi перестав працювати, з'явилися складнощі у використанні інтернету це перша ознака для звернення в сервісний центр. Зазвичай заміна шлейфу Wi-Fi антени для iPhone 6 Plus в Чернігові допомагає вирішити цю проблему. Відремонтованим телефоном знову можна повноцінно користуватися.

Купуючи будь-який новий пристрій важливо подбати не тільки про наявність гарантійного талону, тобто купити його в місці авторизованого продажу, а й передбачити надійне місце для його ремонту.

Ремонт iPhone 6 Plus в Чернігові можна замовити в сервісному центрі. Це не тільки надійно, але й убереже від дилетантів в сумнівних переїзних точках і радіоринках. Один з цінних моментів такого ремонту, це експертна діагностика пристрою, виявлення причин поломки і пошук оптимального рішення для їх усунення.

Наприклад через те, що айфон впав з висоти, у нього став барахлити динамік, звуки, мікрофони. Це перша ознака того, що пошкоджена мікросхема аудиокодека, а також під час експлуатації або падіння, потрапив бруд, волога або деформувалася лінза. Що нам знадобиться в такому випадку? Досить замінити мікросхему і модуль камери.

Заміна скла на iPhone 6 Plus Чернігів запит майже кожного дня. Великий, функціональний екран в 5,5 дюймів може прослужити як повний термін експлуатації, так і при точковому ударі дати значний скол або тріщину. Замінивши скло, девайс знову буде мати вигляд нового апарату.

Насправді, варіантів поломок багато, але не кожен пристрій вимагає лагодження. Іноді мобільний телефон служить власнику з моменту покупки і до заміни на нову модель абсолютно без похибок. Це безпосередньо залежить від дбайливого відношення, навантажень на смартфон і випадковостей.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту

Любі друзі, увага!


З 29-го квітня по 6 травня сервісний центр тимчасово не надає наступні види послуг:

- заміна заднього скла (скла корпусу) на iPhone
- заміна скла дисплея на iPhone/iPad
- будь-які види обслуговування iMac/Mac mini
- гравірування клавіатур

Майстер, що виконує дані типи робіт, тимчасово відсутній. Надання цих послуг буде відновлено з 6 травня.

Приносимо свої вибачення за незручності.