Ремонт та заміна скла на iPhone 7

Ремонт та заміна скла на iPhone 7

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone 7

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone 7 Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 7 - оригінал (що за дисплей?) Новий дисплей прошивається під ваш телефон за допомогою програматора. Обов'язково.
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 7 - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, гарної гідної якості.
4 міс
Заміна LED підсвічування дисплея Білі плями, смуги на зображенні.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone 7 швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання, кнопок регулювання гучності, спалаху та мікрофона iPhone 7 не реагує на натискання кнопки вмикання/блокування, гучності, не працює ліхтарик або спалах, не записується звук під час зйомки відео на основну камеру.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки Home з сенсором відбитка пальця В iPhone 7 кнопка повністю сенсорна і програмно прив'язана до процесора пристрою. Замінена кнопка не тільки не буде читати відбиток пальця, але вона також не реагуватиме і на натискання.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою і датчиком відстані Не працює або не фокусується фронтальна камера, дисплей не гасне під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна корпусу (задньої кришки) Корпус в зборі з новими кнопками і віконцем камери.
3 міс
Заміна задньої камери Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна Wi-Fi модуля В параметрах перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone 7 в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone 7 до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone 7


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

Останнє з блогу Instagram


Ремонт iPhone 7 в Чернігові включає наступні види послуг:

 • заміна скла;
 • заміна дисплейного модуля;
 • заміна корпусу;
 • заміна динаміків;
 • заміна шлейфу кнопок вмикання і регулювання гучності;
 • та інші.

Також можна замінити: поліфонічний динамік, роз'єм синхронізації і зарядки з мікрофоном і роз'ємом для навушників. Досвідчені інженери швидко замінять шлейф фронтальної камери, акумулятор, вібромотор. Виправлять неполадки з основною камерою і проведуть ремонт системної плати будь-якої складності. Також ремонт iPhone 7 в місті Чернігів включає відновлювальні комплекси робіт - у разі, якщо пристрій потрапив в воду.

Найчастіші ремонти - це заміна екрану iPhone 7 (дисплейного модуля), його корпусу і заміна скла на iPhone 7. Наше завдання - робити все так, щоб клієнт залишився задоволеним і радив наш сервіс друзям і знайомим. Для цього ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання, найякісніші запчастини і працюють у нас тільки люди, які просто "закохані" в техніку Apple.

Заміна екрану iPhone 7 в умовах сервісу займає приблизно 2-3 години. Її практично неможливо виконати самостійно: без необхідного інструменту, знань та обізнаності в нюансах ви можете просто вбити апарат, так як iPhone 7 це не тільки відмінний продуктивний гаджет зовні, але і складні інженерні рішення і мікроелектроніка в середині. Тому без спеціальних знань зробити нічого не вийде. Дійсно, будь-який ремонт iPhone 7 в Чернігові складний - це пояснюється технічною насиченістю смартфона і щільністю монтажу елементів на платі. Якщо у вас виникли будь-які проблеми з гаджетом - довірте його майстрам нашого сервісного центру. Ремонт будь-якої складності, гарантія, максимальна оперативність - головні переваги сервісного центру MFix.

Заміна скла (чи замінити тільки скло) iPhone 7 у Чернігові

Ваш смартфон вислизнув з рук і впав, при цьому розбилося скло, а екран і тачскрін продовжують ефективно працювати? Не турбуйтеся, тому що можна обійтися всього лише заміною скла на iPhone 7 замість заміни всього дисплейного модуля. Всі роботи проводяться в заводських умовах одним з наших інженерів.

Заміна скла на iPhone 7 в Чернігові, якщо розбите тільки скло, а екран і тачскрін працюють - для нас не проблема, а для вас відмінна економія.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту
УВАГА! Ми переїхали і знаходимося за новою адресою: вул. Гетьмана Полуботка 12 (біля П'ятницької церкви, якраз навпроти вул. Серьожнікова).

Будемо раді вітати вас на новому місці :)