Ремонт та заміна скла на iPhone 7 Plus

Ремонт та заміна скла на iPhone 7 Plus

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone 7 Plus

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone 7 Plus Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 7 Plus - оригінал (що за дисплей?) Новий дисплей прошивається під ваш телефон за допомогою програматора. Обов'язково.
1 рік
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 7 Plus - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, гарної гідної якості.
4 міс
Заміна LED підсвічування дисплея Білі плями, смуги на зображенні.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone 7 Plus швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання, кнопок регулювання гучності, спалаху та мікрофона iPhone 7 Plus не реагує на натискання кнопки вмикання/блокування, гучності, не працює ліхтарик або спалах, не записується звук під час зйомки відео на основну камеру.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки Home з сенсором відбитка пальця В iPhone 7 Plus кнопка повністю сенсорна і програмно прив'язана до процесора пристрою. Замінена кнопка не тільки не буде читати відбиток пальця, але вона також не реагуватиме і на натискання.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою і датчиком відстані Не працює або не фокусується фронтальна камера, дисплей не гасне під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна корпусу (задньої кришки) Корпус в зборі з новими кнопками і віконцем камери.
3 міс
Заміна модуля задніх камер Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна Wi-Fi модуля В параметрах перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone 7 Plus в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone 7 Plus до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone 7 Plus


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

Останнє з блогу Instagram


iPhone 7 Plus - модель 2016 року, яка втілила в собі всі найсучасніші якості і нововведення смартфону. Та й телефоном його вже складно назвати, адже він вже більше схожий на комп'ютер, який здатний виконувати переважну більшість щоденних завдань як звичайного підлітка, так і нафтового магната. Але в той же час ремонт iPhone 7 Plus може знадобитися будь-якому власникові. Пошкодити пристрій може тривале, неправильне та інтенсивне використання і ряд інших зовнішніх факторів.

Сервісний центр MFix здійснює ремонт iPhone 7 Plus в Чернігові будь-якої складності. Найпопулярніші види ремонту це:

 • заміна скла;
 • заміна дисплейного модуля;
 • заміна акумулятора;
 • заміна корпусу;
 • заміна шлейфу кнопки вмикання/блокування;
 • заміна камери;
 • та інші.

Також ми можемо замінити: шлейф з кнопками регулювання гучності та перемикачем вібро, акумулятор, вібро, основну і фронтальну камери, антену Wi-Fi і GSM, шлейфи.

"Дитячі" проблемы найкращого смартфону 2016 року

Професійний ремонт iPhone 7 Plus в місті Чернігів найбільш часто необхідний через падіння і ударів пристрою, попадання його в воду, стиснення (наприклад, якщо покласти пристрій в задню кишеню вузьких (і не вузьких) джинсів). iPhone 7 Plus, безсумнівно, зібраний якісно і з відмінних матеріалів, але все ж деякі його характеристики є маркетинговими - наприклад «броньоване скло», яке насправді все-таки б'ється від сильних ударів. Але не варто засмучуватися: в умовах сервісу заміна будь-якого елемента є доступною процедурою.

Наболіла проблема з екранами

Найбільш частий і необхідний ремонт iPhone 7 Plus в Чернігові - заміна дисплейного модуля, заміна скла, заміна акумулятора, рихтування корпуса, відновлення системної плати після потрапляння вологи. У разі необхідності ремонту iPhone 7 Plus в Чернігові не намагайтеся довірити цю складну справу "майстрам на всі руки". Навіть досвідчений майстер без спеціальної підготовки не зможе правильно виконати потрібні роботи, відновивши працездатність і зберігши цілісність пристрою. Тому довіряйте обслуговування вашого iPhone 7 Plus тільки професіоналам - компанії MFix.

Заміна скла (чи замінити тільки скло) iPhone 7 Plus у Чернігові

Ваш смартфон вислизнув з рук і впав, при цьому розбилося скло, а екран і тачскрін продовжують ефективно працювати? Не турбуйтеся, тому що можна обійтися всього лише заміною скла на iPhone 7 Plus замість заміни всього дисплейного модуля. Всі роботи проводяться в заводських умовах одним з наших інженерів.

Заміна скла на iPhone 7 Plus в Чернігові, якщо розбито тільки скло, а екран і тачскрін працюють - для нас не проблема, а для вас відмінна економія.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту
УВАГА! Ми переїхали і знаходимося за новою адресою: вул. Гетьмана Полуботка 12 (біля П'ятницької церкви, якраз навпроти вул. Серьожнікова).

Будемо раді вітати вас на новому місці :)