В період карантину ми працюємо по звичайному графіку, без змін.
Ремонт та заміна скла на iPhone 11 Pro

Ремонт та заміна скла на iPhone 11 Pro

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone 11 Pro

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone 11 Pro Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 11 Pro + сенсор Це теж заміна скла екрану, але зі склом замінюється також сенсор, якщо він не працює або пошкоджений.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 11 Pro - оригінал, із повідомленням (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 11 Pro - оригінал, без повідомлення (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 11 Pro - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, технологія дисплея OLED, так само як і в оригіналі, але трохи гірша передача кольорів.
3 міс
Відновлення роботи FaceID - DOT Projector При додаванні нового обличчя до FaceID обличчя не сканується, телефон пише "опустіть нижче, підніміть вище". При цьому не працює портретний режим на фронтальній камері (не розмивається фон)
6 міс
Відновлення роботи TrueTone і автояскравості при наявності рідного дисплея і без нього (прошивка дисплея iPhone 11 Pro) (що це?) Після заміни дисплея: не працює функція Truetone; не працює максимальна яскравість дисплея; не працює сенсор дисплея.
1 рік
Заміна акумулятора iPhone 11 Pro швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і спалаху Не працює кнопка вмикання/блокування, не працює ліхтарик, спалах.
3 міс
Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності iPhone 11 Pro не реагує на натискання кнопок гучності.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою
3 міс
Заміна шлейфу з датчиком відстані і мікрофоном Дисплей не вимикається під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна модуля задніх камер Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна мікросхеми Wi-Fi модуля В налаштуваннях перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone 11 Pro в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone 11 Pro до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone 11 Pro


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

Останнє з блогу Instagram


Лідер продуктивності і просто сенсація 2019 року на ринку гаджетів. Все це про iPhone 11 Pro. Діагональ 5,8 дюйма з розширенням 2436 × 1 125 пікселів розташувалися на суцільний OLED-панелі мобільного телефону.

Для тих, хто любить використовувати свій гаджет на межі і в будь-який час доби, компанія зробила яскравість при активному HDR режимі в 1200 ніт і в стандартному режимі 800 ніт. Це дозволяє комфортно працювати з документами сонячним днем, а також читати і дивитися відео вночі.

При покупці такого телефону головні два правила, які варто взяти собі за звичку - це використовувати функції по максимуму, а при помічених збоях звернутися в сервісний центр Apple в Чернігові для своєчасної діагностики.

Жарти про те, що тільки купивши смартфон людина розуміє що у неї вічно брудні руки і жирне обличчя, теж не оминули увагою. Олеофобне покриття екрану стійке до будь-яких забруднень, а щільність в 458 точок дає яскраву і барвисту картинку.

Модель 11 Pro отримала небувалий відгук серед фотолюбителів і творців контенту - три камери для професійних фото в 12 Мп і 2-кратний оптичний зум. Кут в 120 градусів огляду і пятилінзовий об'єктив. Жага отримати цей телефон створила небувалий ажіотаж.

Якщо ви звернули увагу на те, що з камерою непорядок, зверніться до фахівця. Заміна камери на iPhone 11 Pro в Чернігові вирішить проблему швидко і якісно. Також, варто враховувати, що звертатися до сумнівних майстрів з дорогою і ультраскладною Епл не варто. Так як невмілий ремонт може призвести до додаткових поломок, а на виконану роботу, на відміну від сервісного центру, не дадуть гарантії.

Ремонт iPhone 11 Pro Чернігів - простий запит в пошуковій системі браузера, який видасть точну адресу і контакти сервісного центру. Серед робіт не тільки заміна камери або скла, а також повний спектр інших послуг які безпосередньо залежать від описаних вами "симптомів" і проведеної діагностики.

Виділяють декілька найбільш частих поломок айфонів:

 • Бите скло. Найчастіше, неприємна випадковість, яка може спричинити кілька варіацій ремонту, з яких виділяються заміна скла iPhone 11 Pro Чернігів і заміна екрану/дисплея iPhone 11 Pro в Чернігові.
 • Заміна батареї на iPhone 11 Pro необхідна через зношування. Телефон працює нетривалий час.
 • Попадання води в пристрій. Які випадки тільки не бувають. Впав у ванну, потрапили під зливу, був в рюкзаку, де розлилася вода і так далі.
 • Заміна корпусу з віконцем камери.
 • Заміна скла корпусу iPhone 11 Pro Чернігів на лазері.
 • Заміна різноманітних шлейфів.

Для того, щоб зрозуміти яка саме робота необхідна для вашого девайса, в першу чергу, потрібно віддати телефон на діагностику. Іноді достатньо почистити роз'єм або оновити прошивку і питання знімається з порядку денного.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту