Сервісний центр у воєнний період працює за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 11:00 по 16:00.
Для контакту доступні всі способи КРІМ Viber.

Наразі ціни на сайті здебільшого не актуальні, уточнюйте ціни у менеджера.

Ремонт та заміна скла на iPhone 11 Pro

Ремонт та заміна скла на iPhone 11 Pro

Тільки кваліфікований ремонт та якісні комплектуючі для iPhone 11 Pro

Надайте свій номер і ми Вам зателефонуємо

Робота/послуга
Гарантія
Ціна
Діагностика Абсолютно безкоштовна в разі ремонту.
Заміна скла екрану на iPhone 11 Pro Можна замінити тільки сенсорне скло без заміни самого дисплея (дисплей залишається рідний). Умова - матриця не повинна бути пошкоджена (смуги, сенсор), дисплей повинен бути оригінальний.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна скла екрану на iPhone 11 Pro + сенсор Це теж заміна скла екрану, але зі склом замінюється також сенсор, якщо він не працює або пошкоджений.
100% гарантія успіху
3 міс
Заміна заднього скла корпусу - лазерне видалення Лазерне видалення скла на лазерному високоточному пристрої без розбору телефону. Саме так повинно замінюватися скло.
6 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 11 Pro - оригінал, із повідомленням (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 11 Pro - оригінал, без повідомлення (що за повідомлення?) Для збереження працездатності тачскріну, функцій автояскравості і TrueTone новий дисплей прошивається під ваш телефон. Обов'язково. Докладніше тут
3 міс
Заміна екрану (дисплейного модуля) на iPhone 11 Pro - копія високої якості Встановлюється дисплей сторонніх виробників, технологія дисплея OLED, так само як і в оригіналі, але трохи гірша передача кольорів.
3 міс
Відновлення роботи FaceID - DOT Projector При додаванні нового обличчя до FaceID обличчя не сканується, телефон пише "опустіть нижче, підніміть вище". При цьому не працює портретний режим на фронтальній камері (не розмивається фон)
6 міс
Заміна акумулятора iPhone 11 Pro швидко розряджається або вимикається.
10 міс
Заміна корпусу Корпус в зборі із заднім склом і віконцем камери.
3 міс
Заміна шлейфу кнопки вмикання і спалаху Не працює кнопка вмикання/блокування, не працює ліхтарик, спалах.
3 міс
Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності iPhone 11 Pro не реагує на натискання кнопок гучності.
3 міс
Заміна голосового динаміка Взагалі не чути співрозмовника під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з фронтальною камерою
3 міс
Заміна шлейфу з датчиком відстані і мікрофоном Дисплей не вимикається під час телефонної розмови.
3 міс
Заміна шлейфу з роз'ємом синхронізації і зарядки та мікрофоном Роз'єм пошкоджений або зношений. Зазвичай допомагає проста чистка, вона безкоштовна.
3 міс
Заміна модуля задніх камер Не працює, не фокусується, плями, смуги.
3 міс
Заміна поліфонічного динаміка Немає звуку при відтворенні музики/відео.
3 міс
Заміна Taptic Engine Не працює вібро-відгук або працює некоректно.
3 міс
Заміна мікросхеми Wi-Fi модуля В налаштуваннях перемикач Wi-Fi не активний, не ловить мережі, не може підключитися до мереж.
3 міс
Прошивка і заміна мікросхеми EEPROM (що це?) Немає мережі, немає прошивки модему в параметрах, не бачить сім-карту.
3 міс
Пайка/ремонт материнської плати Ремонт будь-яких інших проблем з материнською платою (заміна мікросхем та інших елементів).
3 міс
Відновлення материнської плати після потрапляння вологи

Відгуки на Google


  Переваги ремонту iPhone 11 Pro в MFix Apple service


 • Безкоштовна діагностика

  Інженери проводять повну діагностику iPhone 11 Pro до і після ремонту


 • Гарантія

  Ми надаємо гарантію до 1 року на виконані роботи


 • Комплектуючі

  Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі для ремонту iPhone 11 Pro


 • Досвід ремонту

  Наші працівники мають багаторічний досвід ремонту виключно техніки Apple


 • Конфіденційність

  Ми гарантуємо збереження ваших особистих даних. Навіщо нам пароль від пристрою?


 • Відновлення герметичності*

  При зборці вологозахищених iPhone інженери безкоштовно відновлюють герметичність пристрою

* Під відновленням герметичності слід розуміти нанесення заводської клейкої прокладки між дисплеєм і корпусом пристрою. Після будь-якого розбирання пристрою слід також врахувати той факт, що пристрій збирається вручну (не на заводі), а також те, що пристрій вже був у використанні і може мати пил/забруднення на склеюваній поверхні або деформацію корпусу. З огляду на це, ми вкрай рекомендуємо не допускати контакту пристрою із вологою/рідинами.

Останнє з блогу Instagram


Лідер продуктивності і просто сенсація 2019 року на ринку гаджетів. Все це про iPhone 11 Pro. Діагональ 5,8 дюйма з розширенням 2436 × 1 125 пікселів розташувалися на суцільний OLED-панелі мобільного телефону.

Для тих, хто любить використовувати свій гаджет на межі і в будь-який час доби, компанія зробила яскравість при активному HDR режимі в 1200 ніт і в стандартному режимі 800 ніт. Це дозволяє комфортно працювати з документами сонячним днем, а також читати і дивитися відео вночі.

При покупці такого телефону головні два правила, які варто взяти собі за звичку - це використовувати функції по максимуму, а при помічених збоях звернутися в сервісний центр Apple в Чернігові для своєчасної діагностики.

Жарти про те, що тільки купивши смартфон людина розуміє що у неї вічно брудні руки і жирне обличчя, теж не оминули увагою. Олеофобне покриття екрану стійке до будь-яких забруднень, а щільність в 458 точок дає яскраву і барвисту картинку.

Модель 11 Pro отримала небувалий відгук серед фотолюбителів і творців контенту - три камери для професійних фото в 12 Мп і 2-кратний оптичний зум. Кут в 120 градусів огляду і пятилінзовий об'єктив. Жага отримати цей телефон створила небувалий ажіотаж.

Якщо ви звернули увагу на те, що з камерою непорядок, зверніться до фахівця. Заміна камери на iPhone 11 Pro в Чернігові вирішить проблему швидко і якісно. Також, варто враховувати, що звертатися до сумнівних майстрів з дорогою і ультраскладною Епл не варто. Так як невмілий ремонт може призвести до додаткових поломок, а на виконану роботу, на відміну від сервісного центру, не дадуть гарантії.

Ремонт iPhone 11 Pro Чернігів - простий запит в пошуковій системі браузера, який видасть точну адресу і контакти сервісного центру. Серед робіт не тільки заміна камери або скла, а також повний спектр інших послуг які безпосередньо залежать від описаних вами "симптомів" і проведеної діагностики.

Виділяють декілька найбільш частих поломок айфонів:

 • Бите скло. Найчастіше, неприємна випадковість, яка може спричинити кілька варіацій ремонту, з яких виділяються заміна скла iPhone 11 Pro Чернігів і заміна екрану/дисплея iPhone 11 Pro в Чернігові.
 • Заміна батареї на iPhone 11 Pro необхідна через зношування. Телефон працює нетривалий час.
 • Попадання води в пристрій. Які випадки тільки не бувають. Впав у ванну, потрапили під зливу, був в рюкзаку, де розлилася вода і так далі.
 • Заміна корпусу з віконцем камери.
 • Заміна скла корпусу iPhone 11 Pro Чернігів на лазері.
 • Заміна різноманітних шлейфів.

Для того, щоб зрозуміти яка саме робота необхідна для вашого девайса, в першу чергу, потрібно віддати телефон на діагностику. Іноді достатньо почистити роз'єм або оновити прошивку і питання знімається з порядку денного.

Спитати у Viber
Спитати у Telegram
Замовити дзвiнок

Вибачте, але Viber доступний тільки в робочий час. Ви можете спробувати інший мессенджер або залишити запит дзвінка і ми обо'язково Вам зателефонуємо.

Авторизація на сайті

Для перегляду цін на Ваш телефон буде відправлений код в SMS, який необхідно ввести на наступному кроці


Отримати статус ремонту

Любі друзі, увага!


З 29-го квітня по 6 травня сервісний центр тимчасово не надає наступні види послуг:

- заміна заднього скла (скла корпусу) на iPhone
- заміна скла дисплея на iPhone/iPad
- будь-які види обслуговування iMac/Mac mini
- гравірування клавіатур

Майстер, що виконує дані типи робіт, тимчасово відсутній. Надання цих послуг буде відновлено з 6 травня.

Приносимо свої вибачення за незручності.